Тешка сообраќајка на излезот од Охрид

На излеёот од Охрид денес се случи тешка сообраќајка.Се судриле парничко моторно возило и велосипедист.Велосипедистот се здобил со тешки телесни повреди и е префелен во болницата “Свети Еразмо”,Увидот е во тек.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close