(ВИДЕО) УМС ВМРО ДПМНЕ : Моменталната состојба на ,,реновираното” игралиште во Далјан

Од УМС ВМРО ДПМНЕ на социјалната мрежа фејсбук објавија видео под кое како што пишуваат ја објаснуваат Моменталната состојба на ,,реновираното” игралиште во Далјан. Еве што напишаа на ФБ:

Ден потоа…
Моменталната состојба на ,,реновираното” игралиште во Далјан.  Сликите ви се лажни, како вашиот збор што лажи.
Извадете ги розовите очила и фатете се веднаш за работа!

Ден потоа…Моменталната состојба на ,,реновираното” игралиште во ДалјанСликите ви се лажни, како вашиот збор што лажи.Извадете ги розовите очила и фатете се веднаш за работа!Општина ОхридКонстантин Георгиески – официјална страна

Posted by УМС Вмро-Дпмне О.К Охрид on Thursday, October 10, 2019

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close