Донев: Игралиштата градени од власта на ВМРО ДПМНЕ никој не ги одржува

Ова е истото игралиште запуштено во едно невреме кога вие не работите ништо.

Фотографија на Saso Donev.
Фотографија на Saso Donev.
Фотографија на Saso Donev.
Фотографија на Saso Donev.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close