(ФОТО и ВИДЕО) Прокисна таванот во ООУ Христо Узунов

Уште не почната есента и дождовите, започнаа проблемите. Прикисна таванот во ООУ Христо Узунов. Во училница се ставаат кофи да се собира водата која тече од таванот. Видеото го испратија револтирани родители.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close