Mr I наскоро ќе стане Mozzafiato

Охрид наскоро ќе добие нов и репрезентативен угостителски објект, откако досегашниот хотел Mr I наскоро ќе стане Mozzafiato.

Дознаваме дека зад објектот застанува комплетно нова екипа поддржана од сериозни локални компании. Се најавува комплетно освежување на сместувачките капацитети, ресторанот, кујната со ново и богато мени по екстра поволни цени, но и забави прикладни на објект од ваков калибар.

Mozzafiato во превод значи глетка која ве остава без здив.

 

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close