Битолчани се истепале во Охрид

На 08.09.2019 во 13,30 часот во СВР Охрид, Н.Б.(19) од Битола пријавил дека на улица,,Коста Абраш’’ бил физички нападнат од Е.В.(21) од Битола. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close