Стружанец приведен на паркинг, при преглед му пронашле нож и кокаин

На 06.09.2019 околу 23,45 часот, во Полициската станица Гостивар на паркинг пред угостителски објект на излезот од Гостивар, приведен е Г.С.(32) од Струга. При преглед кај Г.С. пронајден е нож  и кокаин. По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close