(ВИДЕО) Додека во Македонија не „дојде“ гасификацијата

Во жална Македонија маки по народ !

По 30 години лажење од политичаритуе остана само уште малку да почекаме и ќе ни го исполнат ветувањето за гасификација….

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close