(ВИДЕО) Параглајдер место кај „Билјанини Извори“ слета во оранжериите

Со неколку километри ја промарши локацијата за слетување.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close