(ВИДЕО) Пожар кај Проаква во Струга

Пожар кај Проаква Струга. Интернет порталот VOX Струга објави фотографии и видео.

https://www.facebook.com/voxstruga.mk/photos/a.333486504077269/510206816405236/?type=3&theater

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close