НАЈНОВА ВЕСТ: Аспења во Охрид

Во полициска акција попладнево се уапсени неколку лица кои биле предмет на истрага одреден период, а се однесува на трговија со дрога.

Еден од уапсените во моментите кога бил апсен колабирал и веројатно е пренесен во болница.

НАСКОРО ПОВЕЌЕ …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close