Починато три годишно девојче донесено во Медицинскиот центар Струга

На 11.08.2019 година во 10,20 часот од Медицинскиот центар Струга било пријавено дека од страна на А.Ј.(25) од Шведска било донесено починато девојче на возраст од три години, без траги на насилство. По наредба на Јавен обвинител телото е дадено на обдукција.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close