Како последица на гужвите неколку сообраќајки во Охрид

Топлиот бран кој ја погоди и Македонија го наполна Охрид со туристи, а зголемениот интензитет на сообраќајот и гужвите секогаш резултираат со зголемен број на сообраќајни незгоди.

За среќа сите беа само со материјална штета.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close