(АУДИО) Чифлиганец од Камчев барал дуќан за обвинителката Лиле ? !

Во аудио снимките од скандалот „Рекет“ кои во Италија се објавени утрово се слуша како Орце Камчев му кажува на Боки 13 дека бизнисменот Ванчо Чифлиганец барал од него да и даде дуќан за стоматолошка ординација на обвинителката Лиле. Според разговорот Камчев тоа го одобил и продолжил да соработува со Бојан Јованоски.

АУДИО

ЧИФЛИГАНЕЦ БАРАЛ ОД КАМЧЕВ ДУЌАН ЗА СТЕФАНОВА ?!

ЧИФЛИГАНЕЦ БАРАЛ ОД КАМЧЕВ ДУЌАН ЗА СТЕФАНОВА ?!

Posted by Ohrid 1 on Thursday, August 8, 2019

 

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close