Катица до Камчев: Не се секирај за ништо се ќе биде ОК

Во најновиот аудио материјал кој го објави италијанскиот весник „Ла Верита“ меѓу другото има и дел во кој се тврди дека Катица Јанева на Орце Камчев му кажува да не се секира за ништо и дека се ќе бидело ок.

Катица до Камчев: Не се секирај за ништо се ќе биде ОК

Катица до Камчев: Не се секирај за ништо се ќе биде ОКПОВЕЌЕ НА : https://ohrid1.com/archives/19482

Posted by Ohrid 1 on Thursday, August 8, 2019

Целиот материјал објавен денес во продолжение:

ОБЈАВЕНА НОВА АУДИО СНИМКА СО БОКИ, КАТИЦА И КАМЧЕВ

ОБЈАВЕНА НОВА АУДИО СНИМКА СО БОКИ, КАТИЦА И КАМЧЕВ

Posted by Ohrid 1 on Thursday, August 8, 2019

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close