После снимкава ниту еден дефокус не ви поминува, па дури и да го вратите од Будимпешта

Не стивнуваат реакциите од јавноста по објавувањето на снимката со примопредавањето помеѓу Орце Камчев, Зоки Кичеец и „Боки Тредичи“. Поранешната министерка за култура, професорката Ганка Самоиловска-Цветанова вели дека после ова видео, никаков дефокус нема да помине во јавноста.

Џабе ви се апсурдни апсења, прес-конференции за блескавоста на Владата и лелеците за фејк њуз. После објавувањето на снимкава ниту еден дефокус на јавноста веќе не ви поминува. Па дури и Грујо да го вратите од Будимпешта, порача Цветанова.

Ganka Cvetanova@gankacv

Џабе ви се апсурдни апсења, прес конференции за блескавоста на @VladaMK и лелеците за . После објавувањето на снимкава ниту еден дефокус на јавноста веќе не ви поминува. Па дури и Грујо да го вратите од Будимпешта.

View image on Twitter

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close