(ФОТО) Судар кај Мешеишта

Уште една сообраќајна несреќа се случи попладнево кај селото Мешеишта на патниот правец Кичево Охрид.

Ова е втора сообраќајка на оваа делница денес, а среќна околност е што во оваа незгода нема човечки жртви.

 

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close