ВИДЕО АНКЕТА: Дали би сте го промениле полот ? ! ( АРХИВА )

Анкетата е снимена и објавена на порталот „Охрид 1“ во јуни 2017.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close