(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Крвничко тепање среде Струга со безбол палки

Крвава тепачка на паркинг во Струга. Во инциденетот учествувале повеќе лица. Се претпоставува дека причините за тепачката се поради паркинг место.

Во тепачката „најдебелиот крај“ го извлече возило „мерцедес“ кое заврши без стакла.

Погледнете го скандалозното видео:

Rrahje në Strugë për vendparkim

Rrahje në Strugë për vendparkim

Posted by KOHA on Tuesday, June 25, 2019

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close