(АУДИО) Ивица Цонев: Никого не провоцирав, мојата големина се гледа пред камерите

Актерот Ивица Цонев за „Охрид 1“ го потврди инцидентот и рече дека тој никого не нападнал, никог не провоцирал и дека неговата големина се гледа во тоа што тој се согласил случајот натаму институционално да не се процесуира.

ИЗЈАВАТА НА ЦОНЕВ :

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close